KONST / Litografier / Färglitografi 9065086
nr 906 5086
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi , Ulf Gripenholm (f. 1943), signerad. 1987, 200/360
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 18:46:56
300 kr
350 kr
600 kr
600 kr